Kde najdete společnost evidio

Internetovou službu EvidioApp.cz provozuje společnost evidio s.r.o., která je zaměřena na tvorbu informačních systémů a webových portálů na míru. Informační systém evidio je otestován dlouhodobým provozem ve firmách různých velikostí. Cílem celé EvidioApp.cz je nabídnout firmám a živnostníkům kvalitní a bezpečný online informační systém pro řízení firmy za nízké pořizovací náklady, ale s možnostmi a funkcemi drahých systémů.

Kontakty

Provozovatel webové služby

evidio s.r.o.
Bezručova 17a
602 00 Brno
IČ: 282 64 991
+420 530 333 200
evidio@evidio.cz 

Technická podpora

tel: +420 530 333 203

podpora@evidioapp.cz

Nabídněte svým klientům moderní a propracovaný software

Partnerský program služby EvidioApp.cz je určen pro obchodní společnostireklamní agentury a účetní firmy, ale také pro koncové klienty s chutí nabídnout systém dalším uživatelům. Díky partnerské spolupráci můžete nabídnout moderní informační systém evidio vašim klientům pod záštitou a brandem vaši vlastní společnosti.

Kontaktujte nás a zjistěte víc o podmínkách a možnostech partnerské spolupráce!

partner@evidioapp.cz       +420 530 333 200

Naši partneři a významní klienti

ACRA-MK AVITO ARKADIA KUDRNA WINSITE

Přizpůsobíme se potřebám Vaší firmy!

Jednou z největších výhod informačního systému evidio jsou možnosti individuálních úprav a rozšiřování funkcí. Víme, že každá agentura či firma má svoje specifika, pro které není vždy možné použít standardních funkcí a nástrojů. Proto lze přizpůsobit či vytvořit novou funkčnost přímo pro vaše potřeby na míru a díky ní zvýšit efektivitu řízení firmy nebo agentury.

Kontaktujte naše obchodní oddělení pro více informací o cenách a možnostech rozšíření informačního systému evidio: obchod@evidioapp.cz

Patička copyright